Nacházíte se zde  > Domů  > Realizace

Realizace

Úsek realizace zajišťuje řízení a realizaci běžných i náročných rozvodů elektroinstalace silnoproud, slaboproud, MaR, KNX, Ego-n,WAGO. Proměňujeme vize investorů v reálnou skutečnost.

V rámci realizace se snažíme spolupracovat s investory a architekty od samotného počátku projektu tj. základní vize, až po jeho úplné dokončení a následný servis záruční i pozáruční.

MINET ELEKTRO spol. s r.o. se v současné době řadí mezi společnosti, které jsou schopny zvládnout i náročné instalace v systémech řízení budov.

MINET ELEKTRO spol. s r.o. se řadí mezi standardně prosperující České elektromontážní firmy s trvalým růstem své produkce, tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům, které jsou vyžadovány.

V konkurenčním boji o zakázky používá společnost MINET ELEKTRO spol. s r.o.   jako hlavní zbraně seriózní cenovou politiku a vstřícnost vůči požadavkům zákazníka založenou na plném garantování kvality, lhůt realizace díla a na dalších nadstandardních metodách, umožněných vysokou technicko-technologickou a kulturní úrovní firmy a její dlouholetou finanční stabilitou.